Trainer zoeken

Voor meer informatie of contact met een badminton trainer, stuur een mail naar onze ledenadministratie. (ledenadministratie@vbo-trainer.nl)


TrainerwoonplaatsGradatieLaatst gevolgde VBO Bijscholing
T. Aelberts'S-HEERENBERGSL2B12-09-2020
J. BaasADUARDSL3B30-10-2021
M. de WijsALKMAARSL3B
J. CressALMELOSL3B12-09-2020
R. HaaseALMERESL3B
M. van DaalALMERESL4B23-06-2019
H. OudijkALMERESL4B02-03-2019
R. JonkerALMERESL3B
A. de BeerALPHEN AAN DE RIJNSL3B12-09-2021
P. RoestALPHEN AAN DE RIJNSL3B
T. LindersAMERSFOORTSL2B04-05-2019
A. MolenkampAMERSFOORTSL2B02-03-2019
L. LackinAMERSFOORTSL3B
M. van WoerkomAMERSFOORTSL3B30-10-2021
R. BlikAMERSFOORTSL3B
T. SmedingAMERSFOORTSL2B04-05-2019
F. RademakerAMSTELVEENSL4B
A. HofAPELDOORNSL4B30-10-2021
A. van EngelenAPELDOORNSL2B
P. van DiepenASSENDELFTSL3B
D. BirahyBARENDRECHTSL3B, Badminton Specialist12-09-2020
E. van de HeuvelBARENDRECHTSL4B12-09-2021
F. des CellesBATENBURGSL3B12-09-2020
H. PortierBAVELSL3B
R. LimpensBEEKSL3B30-10-2021
E. HellemanBERGEN OP ZOOMSL3B12-09-2021
J. SchouterenBERGEN OP ZOOMSL3B04-05-2019
A. van Daal - PothoffBERKEL EN RODENRIJSSL4B
J. van Lienden - de KnechtBERKEL EN RODENRIJSSL4B18-11-2017
R. MehraBERKEL EN RODENRIJSSL3B23-06-2019
M. MoersBESTSL3B
M. van den HeuvelBEST23-06-2019
W. HermusBLEISWIJKSL2B09-02-2020
R. KochBORNSL4B
E. GrootenhaarBORNESL2B21-04-2018
H. van HamBOSKOOPSL3B
R. van LeeuwenBREDASL3B30-10-2021
E. DupreeBUDELSL3B30-10-2021
J. AartsBUNDESL3B12-09-2020
A. OedjaghirCAPELLE AAN DE IJSSELSL3B30-10-2021
P. LieversCASTRICUMSL3B30-10-2021
N. Treffers-RobeerCULEMBORGSL3B
A. BeekDELFTSL3B30-10-2021
F. van EijkDELFTSL2B09-02-2020
F. van LeeuwenDELFTSL3B17-03-2018
M. da SilvaDELFTSL3B, BWF 2
C. SlaatsDEN HAAGSL3B
M. DaasDEN HAAGSL3B09-02-2020
D. MacareDEN HAAGSL2B
M. Tokromo - EvegaarsDEN HAAGSL3B
D. Van Daalen de JelDEN HAAGSL3B
J. van KlinkDOORNSL3B29-09-2018
L. LasalviaDORDRECHTSL3B
M. KostDORDRECHTSL3B12-09-2020
M. ZuurmondDORDRECHTSL3B
L. de CalonneDRACHTENSL3B30-10-2021
E. AnnemaDRACHTENSL4B
T. MeijerDRACHTENSL3B12-09-2021
E. KromDUIVENSL3B09-02-2020
M. van HeterenDUIVENSL2B12-09-2020
W. PolmanDUIVENSL3B09-02-2020
R. VerheggenEINDHOVENSL2B23-06-2019
M. KortlandtEINDHOVENSL3B
H. van SchaikENSCHEDE SL3B
T. BoerenETTEN-LEURSL3B
T. BothETTEN-LEURSL3B12-09-2020
A. BruijstenGAANDERENSL3B24-11-2019
M. Duijf - RenkensGELDROPSL3B
F. GuldenaarGEMERTSL3B
P. BergmanGOORSL4B02-03-2019
F. SchultzGORINCHEMSL3B
J. BootsGORINCHEMSL2B17-11-2018
G. DassenGREVENBICHTSL3B06-10-2019
W. HermusGRONINGENSL2B09-02-2020
J. van MaanenGRONINGENSL3B
J. DijkemaGRONINGENSL2B12-09-2021
J. QuantGRONINGENSL3B04-05-2019
L. WolthoffGRONINGENSL3B
E. HoltropGRONINGENSL3B09-02-2020
S. SchraGRONINGENSL3B30-10-2021
M. HoltropGRONINGENSL3B
P. LengGROOTEBROEKSL3B
E. StokkentreHARDERWIJKSL3B09-02-2020
E. RozendalHARDERWIJKSL2B17-03-2018
D. TahituHARDINXVELDSL3B
W. WerkmanHAVELTESL2B
F. SchallerHEEMSKERKSL3B24-11-2019
W. P. SmitHEEMSKERKSL3B12-09-2020
T. BakkerHEEMSKERKSL3B12-09-2020
H. LiemburgHEERENVEENSL2B09-02-2020
B. BoshovenHEERHUGOWAARDSL3B
B. SchaapHEERHUGOWAARDSL2B06-10-2019
M. van den HaakHEERHUGOWAARDSL3B
R. KokHEINKENSZANDSL3B
D. SmitHELMONDSL3B06-10-2019
I. JongenHELMONDSL3B
T. NazarethHENGELOSL3B23-06-2019
R. VandenbroeckHERENT SL4B
H. van BlommesteinHEUMENSL3B29-09-2018
R. ClemensHILLEGOMSL2B09-02-2020
K. BakkerHOOFDDORPSL3B24-11-2019
R. RademakerHOOFDDORPSL3B30-10-2021
A. VerbergHOOGKARSPELSL3B12-09-2020
A. BasranHOOGLANDSL3B30-10-2021
J. VelthovenHOOGLANDSL3B04-05-2019
N. van RijnHOOGLANDSL2B
W. KnaapHOORNC-trainer12-09-2020
C. GreveHOUTENSL2B
R. van den BerktHUIZENSL3B30-10-2021
R. SehrIJMUIDENSL3B
A. PoppeIJMUIDENSL3B04-05-2019
B. HoogenbergIJSSELSTEINSL2B
C. DaamenKAATSHEUVELSL3B23-06-2019
H. van RoomKOEKANGESL4B
Guy DelforgeKOERSELSL4B06-10-2019
T. van den NieuwendijkKORTENHOEFSL2B21-04-2018
C. BroerenKRIMPEN AAN DE IJSSELSL3B30-10-2021
M. LelieveldKRIMPEN AAN DE IJSSELSL3B24-11-2019
S. VissenbergKRIMPEN AAN DE LEKBWF
G. C. HofmanLANDSMEERSL2B30-10-2021
M. van RoosmalenLEENDESL2B
T. BindelsLEERSUMSL3B17-03-2018
R. van den HoogenLEEUWARDENSL3B
S. NarainLEEUWARDENSL2B09-02-2020
M. MeijerLEIDENSL3B24-11-2019
P. KuypersLEIDSCHENDAMSL3B04-05-2019
FolkeringaLEIDSCHENDAMSL4B
F. van WaardenburgLIESHOUTSL3B30-10-2021
J. TitaleyLUNTERENSL3B21-04-2018
D. van WankumMAARSSENSL2B
G.J. FluitmanMAARSSENSL3B12-09-2021
R. KoenisMAARSSENSL3B09-02-2020
E. DekkerMEDEMBLIKSL4B12-09-2020
M. HolemansMESSELBROEKSL3B06-10-2019
D. den HartogMONTFOORTSL3B30-10-2021
R. LemmensNEERPELTSL4B
A. CloinNIEUWEGEINSL2B12-09-2021
K. van MiltenburgNIEUWEGEINSL2B
P. ter VeldNIEUWEGEINSL2B21-04-2018
S. ter Veld-VölkerNIEUWEGEINSL2B21-04-2018
O. BijlsmaNIJKERKSL3B02-03-2019
E. KerstenNIJMEGENSL2B
P. BruinNIJMEGENSL3B24-11-2019
P. VennekensNIJMEGENSL4B, BWF 224-11-2019
S. AhuluheluwNIJMEGENSL4B12-09-2020
R. van DalOISTERWIJKSL3B21-04-2018
G. Schaper SchuitemakerOPMEERSL3B12-09-2020
R. van RielOUD BEIJERLANDSL2B
H. de VriesOUDE PEKELASL2B17-11-2018
J. MiesOVERLOONSL3B17-11-2018
S. TittelPAPENDRECHTSL2B
M. van SantenRAALTE30-10-2021
G. PaarREUVERSL3B12-09-2020
J. PaarREUVERSL2B12-09-2020
J. WandelRHEDENSL3B17-11-2018
J. W. de ManRIJSWIJKSL3B30-10-2021
G. P. SimandjuntakRIJSWIJKSL3B
R. de KeijzerRIJSWIJKSL4B
R. VerbeekRIJSWIJKSL3B24-11-2019
J. HummelROLDE
M. HeijnenROOSENDAALSL3B
R. de KorteROOSENDAALSL3B
B. BirahyROTTERDAMSL4B17-03-2018
J. Hofman - VosROTTERDAMSL4B
R. vd Schaft-Pelupessy ROTTERDAMSL2B
T. VerbreeSASSENHEIMSL3B30-10-2021
T. Verbree (Tessy)SASSENHEIMSL2B17-03-2018
C. van der VoortSCHAGENSL2B12-09-2020
G. HuizinkSCHAGENSL2B12-09-2021
F. van DijkSEVENUMSL2B02-03-2019
R. BreukersSINT WILLEBRORDSL3B
H. PolmanSNEEKSL3B12-09-2021
C. van DoornSOESTERBERGSL2B
T. CoendersSTEVENSBEEKSL3B29-09-2018
A. BrouwerSTIENSSL3B12-09-2021
C. SchmidgallSWALMENSL3B18-11-2017
F. VendrikTER AARSL4B30-10-2021
R. VermeulenTIELSL3B
F. NeelisTILBURGSL3B21-04-2018
R. van TunenUITGEESTSL3B02-03-2019
H. BouterUITHOORNSL3B
H. de FretesUITHOORNSL3B04-05-2019
W. GotinkUTRECHTSL3B30-10-2021
G. BeuvingVEGHELSL3B
J. van BommelVELDHOVENSL3B23-06-2019
A. PoppeVELSERBROEKSL3B30-10-2021
H. KaperVELSERBROEKSL3B
R. LoenVIANENSL3B
M. BijenVOORBURGC-trainer
A. SipWADDINXVEENSL4B12-09-2020
E. BoermanWARNSVELDSL3B30-10-2021
R. BleekerWASPIKSL2B12-09-2020
I. van der HeijdenWASPIKSL3B09-02-2020
D. Tjin AsjoeWATERINGENSL4B06-10-2019
E. MakadoeroWATERINGENSL2B
R. SuijkerlandWATERINGENSL3B
A. TimmermanWEERTSL4B
J. DekkerWEESPSL3B30-10-2021
H. HiertWESTMAASSL3B30-10-2021
O. RikkersWINTERSWIJKSL2B12-09-2021
L.T. ChingWOLVEGASL2B23-06-2019
F. van der AarZANDVOORTSL4B24-11-2019
R. den HeyerZEDDAMSL4B30-10-2021
E. van de BeekZEEWOLDESL2B
P. van den BedemZEEWOLDESL3B30-10-2021
A. BoerboomZEVENAARSL3B09-02-2020
R. van RitterZEVENBERGENSL2B04-05-2019
F. NeuteboomZOETERMEERSL4B
M. IburgZOETERMEERSL3B
S. TelussaZOETERMEERSL3B
T. GennesZOETERMEERSL3B30-10-2021
R. MeinenZUIDLARENSL2B23-06-2019
W. DuinkerkenZUIDLARENSL2B23-06-2019
M. CouwenhovenZWIJNDRECHTSL2B, Badminton Specialist12-09-2020
B. KatuinZWOLLESL2B

(laatst gevolgde bijscholing zal in 2020 worden bijgewerkt voor alle trainers)